Himalaya Wyprawa na krawędź życia Nerkowski Wojciech

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Himalaya Wyprawa na krawędź życia Nerkowski Wojciech

Himalaya Wyprawa na krawędź życia Nerkowski Wojciech
Zapraszam Cię na wyjątkową podróż na krawędź życia w najbardziej niebezpieczne miejsce na świecie. Himalaya to książka, która wciągnie Cię od pierwszych stron i nie pozwoli oderwać się aż do ostatniej.
Michał i Wiktor to odważni wspinacze, których siły i determinacja sprawiają, że zdobywają najtrudniejsze szczyty. Tym razem ich celem jest mityczny K2. Jednak gdy są już blisko swojego marzenia, otrzymują wiadomość, która zmienia wszystko. W luksusowym hotelu Himalaya, w którym przebywają ich ukochane dziewczyny, wydarza się coś złego. Miejsce to staje się areną terrorystycznego ataku, w wyniku czego Iga i Paula, a także inni niewinni ludzie, zostają uwięzieni i trzymani pod bronią.
W tej sytuacji Michałowi i Wiktorowi stawiane są trudne pytania. Czy powinni przerwać swoją misję i ruszyć na ratunek swoim partnerkom? Czy może lepiej zaufać działaniom dyplomatów i służb specjalnych? Z każdą sekundą czasu, terrorystom rośnie cierpliwość, a okno pogodowe na K2 zamyka się nieubłaganie.
Autor, Wojciech Nerkowski, znany z bestsellerowego thrilleru „Everest”, tym razem przenosi nas na najwyższe szczyty Himalajów, łącząc pasję wspinaczki z intrygującą intrygą dyplomatyczno-sensacyjną. Książka zadaje pytania o granice przyjaźni i lojalności, stawia przed czytelnikiem dylematy moralne, ale przede wszystkim jest opowieścią o sile miłości i gotowości do poświęceń dla ukochanej osoby. Przeczytaj „Himalayę” i zanurz się w emocjonującym świecie niebezpiecznej wyprawy!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!