Hipnofobia Five Nights at Freddy’s Tales from the Pizzaplex Tom 3 Cawthon Scott Elley Cooper Andrea Waggener

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Hipnofobia Five Nights at Freddy's Tales from the Pizzaplex Tom 3 Cawthon Scott Elley Cooper Andrea Waggener

Hipnofobia Five Nights at Freddy’s Tales from the Pizzaplex Tom 3 Cawthon Scott Elley Cooper Andrea Waggener
Przenieś się do mrocznego i tajemniczego świata Five Nights at Freddy’s, gdzie Twoje najgłębsze obawy stają się rzeczywistością. Hipnofobia to trzeci tom serii Tales from the Pizzaplex, napisany przez wybitnego autora Scotta Cawthona i utalentowaną duet pisarski Elley Cooper oraz Andreę Waggener.
Zanurz się w historii Sama, który po śmierci ojca zmaguje się z nieustającym strachem przed tym, co niezdrowe. Wszystko zmienia się, gdy chłopak zostaje skonfrontowany z przerażającym kostiumem Springtrapa, który znajduje się w Mega Pizzaplex. Jego serce zaczyna bijąć gwałtownie, a panika opanowuje każdą jego myśl. Czy Sam zdoła się zmierzyć ze swoimi największymi lękami?
Przesiąknięta napięciem historia Grady’ego, technika pracującego w pizzerii, będzie doskonałą rozrywką dla miłośników klaustrofobii. Jego praca staje się koszmarem, gdy zamykające się drzwi i ciasne pomieszczenia stają mu na drodze. Czy Grady odnajdzie w sobie odwagę i pokona swoje demony?
Czy jesteś gotowy, aby stawić czoła swoim najgorszym koszmarom? Przygotuj się na niewiarygodną dawkę adrenaliny, ponieważ w świecie Five Nights at Freddy’s, nawet najmniejsza istota może stać się Twoim największym zagrożeniem. Z Hipnofobią poczujesz na własnej skórze, jak strach potrafi przenikać do najciemniejszych zakamarków duszy. Przekonaj się, czy jesteś gotowy na to wyzwanie…

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!