Hipnotyzer- Lars Kepler

Hipnotyzer 193x300 - Hipnotyzer- Lars KeplerW środku grudniowej nocy psychiatrę Erika Marię Barka budzi telefon ze sztokholmskiego szpitala. Komisarz kryminalny Joona Linna prosi go o pilną pomoc – leczenie nieprzytomnego pacjenta, który doświadczył poważnego urazu. Ma nadzieję, że za pomocą hipnozy Erik będzie mógł komunikować się z chłopcem, umożliwiając policji przesłuchanie go. Dzięki temu może uda się ustalić, kto brutalnie zamordował jego rodziców oraz młodszą siostrę, a następnie znaleźć i ocalić starszą siostrę, zanim będzie za późno.

Jednak od ostatniego razu, gdy Erik praktykował hipnozę, minęło dziesięć lat, a psychiatra obiecał sobie, że nigdy do tego nie wróci. Powracające bolesne wspomnienia z tamtego czasu sprawiają, że decyduje się odmówić policji swojej pomocy.

Gdy w końcu daje się jednak przekonać, zostaje uruchomiona seria nieprzewidzianych zdarzeń…

 

Jedna odpowiedź do “Hipnotyzer- Lars Kepler”

  1. Muszę przyznać, że film był całkiem niezły. Obecnie jestem w połowie książki. Świetnie się czyta i jak to w książce – jest o wiele więcej napisane niż przedstawione na ekranie. Gorąco polecam każdemu kto lubi mały dreszczyk emocji!

Leave a Reply