You are currently viewing Hiszpański Krótkie historie na start Karpacz Natalia

Hiszpański Krótkie historie na start Karpacz Natalia

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Hiszpański Krótkie historie na start Karpacz Natalia

Hiszpański Krótkie historie na start Karpacz Natalia
Zaczynasz naukę hiszpańskiego i umiesz już powiedzieć hola (cześć) i gracias (dziękuję)? A co, jeśli już za chwilę będziesz czytać krótkie opowiadania po hiszpańsku i rozmawiać w podstawowych sytuacjach? Sięgnij po Hiszpański. Krótkie historie na start i zobacz, jak szybko możesz zrobić pierwszy krok w stronę swobodnego posługiwania się językiem!

Każda przeczytana historia to realna sytuacja i współczesny język, który naprawdę przyda ci się w rozmowie po hiszpańsku już na poziomie początkującym. Zamiast suchych reguł dostajesz materiał na poziomie podstawowym, idealny na pierwszym etapie nauki języka, kontekst użycia słów i zwrotów oraz emocje i żywe dialogi, które sprawiają, że nauka staje się bardziej intuicyjna, a przede wszystkim skuteczna.

Hiszpański. Krótkie historie na start to:

aż 30 różnorodnych historii prosto z Hiszpanii
praktyczne dialogi i sytuacje z życia wzięte
współczesne słownictwo w naturalnym kontekście, którego próżno szukać w podręcznikach
nagrania każdej historii w wykonaniu native speakera
niezbędne zagadnienia na poziomie A1–A2
trudniejsze słowa i wyrażenia wytłumaczone na marginesach
angażujące ćwiczenia po każdym opowiadaniu
praktyczny słowniczek hiszpańsko-polski.
Hiszpański. Krótkie historie na start to aż 30 krótkich opowiadań wprost z tętniącej życiem Hiszpanii, którym towarzyszą nagrania MP3 w wykonaniu native speakera. Opowiadania możesz czytać jak tradycyjną książkę lub słuchać nagrań jak audiobooka. Możesz też połączyć obie formy poznawania języka. Dzięki temu uczysz się w naturalny sposób: osłuchujesz się z językiem, widzisz go w kontekście i stopniowo zaczynasz rozumieć coraz więcej bez wysiłku i z przyjemnością.

Dzięki tłumaczeniom na marginesach nie musisz przerywać czytania, żeby sprawdzić każde słowo – wszystko masz pod ręką. Różnorodne ćwiczenia pomogą ci utrwalić nowe wyrażenia i sprawdzić, ile już rozumiesz. To praktyczny sposób na przejście od biernego czytania do aktywnego używania języka.

Ucz się hiszpańskiego od podstaw tak, jak czyta się dobrą książkę – z ciekawością i przyjemnością.

Wydawnictwo EDGARD. Jako jeden z liderów segmentu językowego wyznaczamy trendy na rynku wydawniczym. Specjalizujemy się w publikacjach przeznaczonych do samodzielnej nauki języków obcych skierowanych do osób na każdym poziomie zaawansowania – zarówno do początkujących, jak też osób zaawansowanych, do pasjonatów i wielbicieli języków obcych.

Wiemy, jak wspomagać wszechstronny rozwój i inspirować do poszukiwań nowych zainteresowań. Opieramy swoje działania o fachową wiedzę, skuteczną metodykę oraz bardzo cenne lata doświadczeń. Dzięki temu nieustannie rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, by dostarczać coraz lepszych rozwiązań, zgodnych z potrzebami osób uczących się, ich zainteresowaniami oraz możliwościami.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!