Hobbit. Pustkowie Smauga: Filmowe postacie i miejsca – Jude Fisher

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Hobbit. Pustkowie Smauga: Filmowe postacie i miejsca - Jude Fisher

Hobbit. Pustkowie Smauga Filmowe postacie i miejsca - Hobbit. Pustkowie Smauga: Filmowe postacie i miejsca - Jude FisherDrugi oficjalny album towarzyszący drugiej części filmowej trylogii Hobbit. Pustkowie Smauga prowadzi nas wraz z Bilbem, Gandalfem, Thorinem i kompanią krasnoludów szlakiem ich wędrówki przez pełen niebezpieczeństw świat Śródziemia – do Ereboru i czekającego tam na nich przerażającego smoka. 

Ruszaj wraz z Thorinem Dębową Tarczą i jego kompanią na poszukiwanie utraconego skarbu Ereboru, skradzionego przez straszliwego Smauga Wspaniałego. Po opuszczeniu spokojnego domku w Shire Bilbo Baggins dowiódł już swojej wartości, wykazując się nieoczekiwaną odwagą i pomysłowością… ale najtrudniejszą próbę ma dopiero przed sobą. 

Hobbit. Pustkowie Smauga: Filmowe postacie i miejsca, kompleksowy przewodnik po Śródziemiu, pozwala poznać miejsca i mieszkańców świata Bilba w najdrobniejszych szczegółach. 

  • Odkryj, kto – lub co – mieszka na skale Carrock.
  • Zbadaj Mroczną Puszczę, kiedy Gandalf będzie usiłował rozpoznać bezimienne zagrożenie czające się w jej sercu.
  • Zajrzyj do pałacu Thranduila, króla Elfów Leśnych i jednego z najbardziej znienawidzonych wrogów Thorina.
  • Dowiedz się, czy mieszkańcy Miasta na Jeziorze usłuchają proroctwa i pomogą Królowi Spod Góry odzyskać jego dziedzictwo.

Pięknie ilustrowany album Hobbit. Pustkowie Smauga: Filmowe postacie i miejsca, ze wstępem Richarda Armitage’a, który zagrał rolę Thorina Dębowej Tarczy, towarzyszy kompanii w ekscytującej wyprawie do Ereboru i czekającego na nich smoka…

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!