You are currently viewing Hotel 21 Senta Rich

Hotel 21 Senta Rich

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Hotel 21 Senta Rich

Hotel 21 Senta Rich
Czyste pokoje, bałagan w życiu…

Noelle to miła i kompetentna sprzątaczka. Przygotowuje się do pracy w kolejnym hotelu, w którym zamierza działać według dobrze znanego schematu: zaimponować menadżerom, zjednać personel, a następnie ukraść gościom jak najwięcej nic nieznaczących przedmiotów i pod pozorem problemów rodzinnych zmienić pracę, zanim ktokolwiek zacznie ją o coś podejrzewać.

Dotychczas ten model działał bez zarzutu. Może i Noelle czuła się czasem samotna, bo częste zmiany miejsca pracy nie sprzyjają nawiązywaniu bliższych relacji, ale przynajmniej miała to pod kontrolą, prawda?

Jednak w Magnolii, dwudziestym pierwszym hotelu w jej karierze, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Nowe koleżanki okazują się ciepłymi, życzliwymi, nietuzinkowymi osobami. Dzięki nim po raz pierwszy w życiu Noelle czuje, że gdzieś przynależy. Ma przyjaciół, na których może polegać i którzy się o nią troszczą.

Czy liczba 21 okaże się szczęśliwa? Czy Noelle znajdzie w sobie dość odwagi, żeby zawalczyć o siebie i życie, na jakie zasługuje, czy stare nawyki wezmą jednak górę?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!