Hunting Adeline H.D. Carlton

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Hunting Adeline H.D. Carlton

Hunting Adeline H.D. Carlton
„Hunting Adeline” H.D. Carlton to powieść niezwykła, pełna napięcia i tajemnic, która zawiera w sobie opisy przemocy, w tym seksualnej, oraz drastyczne sceny. To opowieść o jednej z najmroczniejszych historii, jaka kiedykolwiek została napisana, a teraz wreszcie ujrzała światło dzienne.
Przenikająca jak diament, ta książka porusza tematy śmierci i niebezpieczeństwa, które towarzyszą bohaterowi na każdym kroku. Utknięty w świecie pełnym potworów, które przybierają postać mężczyzn, Diament – główna bohaterka – musi stawić im czoła. Nikt nie jest tym, kim się wydaje, jednak Diament nie pozwoli, aby wciąż się nią posługiwano. Przemieniona w Anioła Śmierci, stara się dotrzeć do Bestii, która nawiedza ją w nocy.
Łowca od urodzenia, bohater ma bezwzględność wbudowaną w swoją skórę. Kiedy zostaje mu skradzione to, co mu się należy, traci kontrolę nad swoim wewnętrznym potworem. W swojej desperacji, rozerwie każdego, kto znajdzie się na jego drodze, zalewając świat krwią. Nikt nie uniknie jego gniewu, zwłaszcza ci, którzy go zdradzili.
Niniejsza książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia. Jest to lektura dla tych, którzy szukają wciągającej i mrocznej opowieści, która wciągnie ich w świat emocji i nieustannego napięcia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!