I straszno, i śmieszno – PRL Historia bez cenzury Tom 5 Drewniak Wojciech

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - I straszno, i śmieszno - PRL Historia bez cenzury Tom 5 Drewniak Wojciech

I straszno, i śmieszno – PRL Historia bez cenzury Tom 5 Drewniak Wojciech
Odkryj prawdziwą historię Polski Ludowej bez cenzury w nowej książce Wojciecha Drewniaka – „I śmieszno, i straszno, czyli PRL bez cenzury”. Przygotuj się na wyjątkową podróż przez czasy komunizmu, gdzie śmiech miesza się ze strachem.
Jednak ostrzegamy: ta lektura nie jest odpowiednia dla dzieci i zawiera kontrowersyjne skróty myślowe. Jeśli to dla Ciebie problem, lepiej zrezygnuj z dalszego czytania. Chociaż pewnie będziesz żałować, bo ta książka to niepowtarzalna okazja, by poznać prawdziwą historię PRL-u.
Przygotuj się na spotkanie z bezwzględnymi decyzjami komunistów, którzy wmawiali ludziom, co mają robić i jak myśleć. Ale czy to działało? Okazuje się, że nawet kiedy wiedzieli, jakie mają obowiązki, często nie mieli nic do roboty. A co z rozrywką? Zapomnij o wakacjach, jeśli tata nie wylosował talonu na samochód. W domu nuda, bo telewizja miała zaledwie dwa kanały, a i na nich często mówiono kłamstwa. W najlepszym przypadku oglądaliśmy nudne bajki o misiach i zajączkach. Nie wspominając już o agentach SB i milicji z pałami na ulicach. Kolejki były nieuniknione, a w sklepach panowała pustka.
Dlaczego więc tak wiele osób wspomina Polskę Ludową z łezką w oku? Czy to tylko nostalgia? Przeczytaj tę książkę i zrozumiesz, co tak naprawdę się działo. Odkryj prawdziwą historię PRL-u, która nie została wcześniej opowiedziana.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!