Igniter Myśli, których nie wypowiedziałem The Chain Rutka Monika

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Igniter Myśli, których nie wypowiedziałem The Chain Rutka Monika

Igniter Myśli, których nie wypowiedziałem The Chain Rutka Monika
Poznaj nieznane dotąd myśli i uczucia Chase’a Shaw w nowej książce Igniter Myśli, których nie wypowiedziałem autorstwa Moniki Rutki. Czy myślałeś, że znasz już wszystko o historii Lizzy i Chase’a? Myliłeś się! Ta pasjonująca opowieść przeniesie Cię w świat bohaterów i pozwoli spojrzeć na ich miłość z zupełnie innej perspektywy.
Chase Shaw, bohater bestsellerowych powieści Spark, Flame i Ashes, w końcu otrzymuje głos. Już nie będziemy tylko obserwować jego relacji z Lizzą, ale również poznamy jego prawdziwe myśli i uczucia. Przez Ignitera dowiemy się, jak wyglądał jego świat jako mały chłopiec, nastolatek oraz opiekuńczy brat. Teraz przyjdzie nam także poznać go jako dorosłego mężczyznę.
Dla fanów trylogii „The Chain” ta książka jest prawdziwą ucztą. Monika Rutka wciąga czytelników w emocjonującą historię i odkrywa przed nami tajemnice bohatera, które dotychczas były ukryte. Jeśli pokochałeś Spark, Flame i Ashes, to Igniter Myśli, których nie wypowiedziałem już teraz powinien znaleźć się na Twojej półce.
Pamiętaj, że Igniter Myśli, których nie wypowiedziałem jest przeznaczony dla czytelników powyżej szesnastego roku życia. Przygotuj się na intensywne emocje i pełne napięcia chwile, które przeniosą Cię do magicznego świata literackiego. Nie przegap tej wyjątkowej książki, która podbije Twoje serce i zachwyci Cię niezwykłą fabułą.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!