IKEA na nowo Zrób to po swojemu Isabelle Bruno Christine Baillet

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - IKEA na nowo Zrób to po swojemu Isabelle Bruno Christine Baillet

IKEA na nowo - IKEA na nowo Zrób to po swojemu Isabelle Bruno Christine BailletIKEA na nowo Zrób to po swojemu Isabelle Bruno Christine Baillet

Twoja kuchnia jest bliźniaczo podobna do kuchni sąsiada? Masz ochotę coś zmienić w salonie bez ponoszenia większych kosztów? A może spróbujesz samodzielnie wykonać zabawkę z nieoczywistych elementów?
IKEA – ulubiona marka tych, którzy pragną uprościć proces urządzania domu. Nowoczesne i proste do realizacji rozwiązania, sprytne sztuczki ułatwiające życie, funkcjonalne i przytulne pomieszczenia… Ale czasem chciałoby się czegoś więcej – kreatywności, szczypty szaleństwa, a przede wszystkim – dostosowania do własnego gustu i potrzeb.

“IKEA NA NOWO” to aż 70 pomysłowych projektów opartych na wykorzystaniu popularnych produktów szwedzkiej marki. Hasło “Zrób to sam” na naszych oczach zamieni się w “Zrób to po swojemu”!

Autorki proponują:
– twórcze spojrzenie na dekorowanie, przerabianie i personalizowanie,
– projekty o różnym stopniu trudności,
– pomysły na każdy zakątek domu – od sypialni, przez kuchnię, aż do pokoju dziecięcego.

Szczegółowe instrukcje, listy potrzebnych narzędzi i dokładne fotografie pozwolą zabłysnąć nawet początkującym majsterkowiczom i zapewnią nowe spojrzenie na przedmioty codziennego użytku.

Isabelle Bruno: popularna francuska autorka książek o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz, swoje teksty także na licznych blogach poświęconych tej tematyce.
Christine Baillet: autorka kilkunastu publikacji o aranżacji wnętrz, pisze także dla ekskluzywnych magazynów dekoratorskich.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!