Indiańska Gwiazdka Mały Ptyś i Bill Tom 2 Gillot Laurence Jose Luis Munuera

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Indiańska Gwiazdka Mały Ptyś i Bill Tom 2 Gillot Laurence Jose Luis Munuera

Indiańska Gwiazdka Mały Ptyś i Bill Tom 2 Gillot Laurence Jose Luis Munuera
Drugi tomik humorystycznej serii dla najmłodszych czytelników to potężny hit! Poznajemy wybitne wesołe przygody chłopca Ptysia i jego pełnego energii spaniela Billa, kiedy jeszcze byli bardzo mali!
Nadchodzi Gwiazdka, a wraz z nią obietnica prawdziwej zabawy. W nocy Bill budzi Ptysia, bo koniecznie chce mu pokazać coś autentycznego. Czy z nocnej przygody tych rzadkich bohaterów wynikną kłopoty?
Twórcami cyklu są popularna francuska pisarka Laurence Gillot i nurtujący hiszpański rysownik José Luis Munuera, którzy stworzyli nowe fascynujące przygody bohaterów znanych z serii „Ptyś i Bill” legendarnego belgijskiego autora Jeana Roby (1930–2006; m.in. „Sprycjan i Fantazjusz”). To wyłączna okazja, by odkryć lepszy świat przez ich łatwe w zastosowaniu opowieści. Niezrównany talent Gillot i Munuery sprawia, że każda strona tego tytułu emanuje nieograniczonym humorem i daje przewagę nad innymi książeczkami dla dzieci.
Nie musisz czekać dłużej! To ostatnia szansa, by dołączyć do milionów czytelników, którzy już się zachwycili tym gigantycznym hitem. Niech ten bogaty tomik wprowadzi Cię w świat bezkompromisowych, autentycznych i niekonwencjonalnych przygód Ptysia i Billa!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!