You are currently viewing Informatyka 3 Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych Zakres rozszerzony	Wojciech Hermanowski Sławomir Sidor

Informatyka 3 Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych Zakres rozszerzony Wojciech Hermanowski Sławomir Sidor

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Informatyka 3 Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych Zakres rozszerzony	Wojciech Hermanowski Sławomir Sidor

Informatyka 3 Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych Zakres rozszerzony Wojciech Hermanowski Sławomir Sidor

Zapraszamy do świata komputerów i programów internetowych. Twoim przewodnikiem będzie publikacja „Informatyka 3. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres rozszerzony”. Jeśli jesteś uczniem trzeciej klasy szkoły ponadpodstawowej, to ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Mówi się, że informatyka jest bardzo kontrowersyjnym przedmiotem. Jedni go kochają, inni są przerażeni na samą myśl o nim. Publikacja „Informatyka 3. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres rozszerzony” dla uczniów klas trzecich liceów i techników (opracowana przez Włodzimierza Hermanowskiego oraz Sławomira Sidora) zdecydowanie spodoba się osobom z grupy, która jest zakochana we wszelkiej tematyce technologicznej.

Książka ta pokazuje, w jaki sposób korzystać zarówno z tych mniej, jak i bardziej znanych programów komputerowych. Dowiesz się z niej o funkcjach tych programów, o których nikt nie powie Ci na typowej lekcji informatyki. Dzięki podręcznikowi dowiesz się, jak dobrze wykorzystać technologię informatyczną w życiu codziennym. Przygotuje Cię ona do dalszej pracy w branży IT – dostaniesz odpowiednie podstawy, które potem będziesz mógł samodzielnie rozwijać. Rozszerzona wersja tego podręcznika uczy logicznego rozwiązywania problemów, myślenia komputacyjnego oraz skutecznej pracy z pakietami i programami komputerowymi.

W każdym rozdziale omówione zostały różnego rodzaju zagadnienia. Do każdego zadania dołączono screeny z danej aplikacji po to, by krok po kroku pokazać, jak je wykonać. Na końcu umieszczone są ćwiczenia do samodzielnego rozwiązania. Jest to bardzo pomocne podczas utrwalania zdobytego materiału.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!