Informatyka 3 Zakres podstawowy Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych Wojciech Hermanowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Informatyka 3 Zakres podstawowy Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych	Wojciech Hermanowski

Informatyka 3 Zakres podstawowy Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych Wojciech Hermanowski

Podręczniki do informatyki są bardzo dobrymi przewodnikami dla uczniów, którzy chcą nauczyć się korzystać z nowych technologii. Takie możliwości daje publikacja „Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych” autorstwa Wojciecha Hermanowskiego.

„Informatyka 3. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy” to kolejna z serii książka dla uczniów liceów i techników opracowana przez Wojciecha Hermanowskiego. Ten wariant skupia się przede wszystkim na tym, jak rozwiązać praktyczne problemy związane z użytkowaniem komputera oraz przypisanych do niego programów. Przyczynia się również do tego, aby nauczyć uczniów, jak skutecznie korzystać z najnowszych technologii.

W podręczniku “Informatyka 3” zawarte zostały poradniki, które pomogą stworzyć uczniom ciekawą reklamę lub prezentację. Zdjęcia i grafiki ułatwiają również zrozumienie i korzystanie z programu Microsoft Excel lub innego posiadającego arkusz kalkulacyjny. Dzięki temu uczeń zdobywa potrzebną wiedzę i potrafi ją wykorzystać w praktyce.

Podręcznik „Informatyka 3. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy” zawiera kilka ciekawych rozdziałów, które są dogłębnie przeanalizowane i omówione. Należą do nich:

– rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera w nauce i firmie,
– Linux i inne systemy operacyjne,
– programowanie i rozwiązywanie problemów za pomocą komputera,
– komputer pomaga w nauce.

Każdy rozdział kończy się zadaniami, które utrwalają przyswojony wcześniej materiał i pozwalają sprawdzić własne umiejętności informatyczne.

Jeśli szukasz podręcznika na poziomie rozszerzonym, sięgnij po “Informatyka 3. Zakres rozszerzony. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych”. Planujesz zdawać maturę z informatyki? Cenną pomocą może okazać się publikacja “Nowa matura 2023. Informatyka. Zadania z odpowiedziami. Klasa 3 i 4 LO. Zakres rozszerzony”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!