Informatyka na czasie 3 Podręcznik do liceum ogólnokształcącego i technikum

CENA KSIAZKI 300x150 - Informatyka na czasie 3 Podręcznik do liceum ogólnokształcącego i technikum

Informatyka na czasie 3 Podręcznik do liceum ogólnokształcącego i technikum

Informatyka to dziedzina, której zrozumienie i poznanie bardzo przydaje się we współczesnym świecie. Liczne książki, stanowiące pomoce naukowe, a także swoiste kompendia wiedzy związane z tym przedmiotem, mają za zadanie utrwalać zdobyte wiadomości, a także uczyć zupełnie nowych rzeczy, tak, by egzamin maturalny stał przed każdym kandydatem otworem.

Wśród książek, oznaczonych tagiem „Matura Informatyka 2022” znalazły się podręczniki dla liceów. Intuicyjnie przygotowana treść pozwala na wyróżnienie najważniejszych zagadnień, a szereg ćwiczeń pomaga w utrwalaniu wiedzy. Odpowiednio skonstruowane zadania pozwalają natomiast na lepsze nastawienie się na formę egzaminu maturalnego.

Nie brakuje tu również podręczników, które skupiają się na najistotniejszych programach czy narzędziach informatycznych. Uczniowie odnajdą więc publikację skupiającą się na jednym z języków programowania „Python na maturze. Rozwiązania i analiza” autorstwa Rolanda Zimka, a także „Excel. 101 formuł gotowych do użycia”. Są również serie podręczników nastawione na rozwiązywanie rozmaitych problemów przy użyciu komputera, takie jak „Informatyka Europejczyka”.

Dzięki różnorodnym pozycjom, młodym ludziom łatwiej będzie wejść w świat, w którym dominują komputery, a tym samym zrozumieć rozwiązania, znacznie usprawniające ich codzienne życie. Odpowiednio przygotowani do egzaminu dojrzałości, będą mogli też wykorzystać zdobyte informacje w przyszłości, nawet się nad tym nie zastanawiając.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!