Inżynieria oprogramowania w praktyce Od wymagań do kodu z językiem UML Śmiałek Michał Kamil Rybiński

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Inżynieria oprogramowania w praktyce Od wymagań do kodu z językiem UML Śmiałek Michał Kamil Rybiński

Inżynieria oprogramowania w praktyce Od wymagań do kodu z językiem UML Śmiałek Michał Kamil Rybiński
Ogromne zmiany w dziedzinie inżynierii oprogramowania mają głęboki wpływ na proces tworzenia software’u. Wraz z rozwojem metodyki agile i wprowadzeniem iteracyjnego cyklu wytwórczego oraz ciągłej integracji, produkcja oprogramowania staje się bardziej efektywna. Niestety, mimo tych postępów, branża wciąż boryka się z „chronicznymi problemami” – przekroczeniem budżetu, opóźnieniami w dostawach i niezadowolonymi klientami. Aby temu zaradzić, konieczne jest stosowanie podstawowych zasad inżynierii oprogramowania i uwzględnienie jej jako całościowego procesu, nie ograniczając się jedynie do samego programowania.
Jeśli jesteś ambitnym programistą, pragnącym zostać prawdziwym inżynierem oprogramowania, to przystępny podręcznik „Inżynieria oprogramowania w praktyce” autorstwa Michała Kamil Rybińskiego jest dla ciebie. Ta kompleksowa publikacja, zawierająca wszystkie istotne aspekty, od analizy wymagań, projektowania architektury, aż po testowanie i wdrażanie, jest obowiązkową lekturą dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiedzę na temat produkcji oprogramowania.
Ta książka jest nie tylko przydatna dla programistów, ale także dla wszystkich zaangażowanych w proces tworzenia i dostarczania oprogramowania na rynek. Obejmuje ona również aspekty współpracy z klientem, takie jak analiza problemów biznesowych, planowanie i wdrożenie, oraz pomaga w selekcji odpowiednich narzędzi i metodyk, aby możliwie jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta.
W efekcie lektury tej publikacji:
– zdobędziesz wiedzę na temat najlepszych praktyk w produkcji oprogramowania wysokiej jakości,
– zgłębisz inżynieryjne podejście do tworzenia programów,
– opanujesz podstawy specyfikowania wymagań i projektowania,
– zapoznasz się z różnymi metodykami wytwarzania oprogramowania.
Nie trać czasu na eksperymentowanie, sięgnij po tę książkę i stań się prawdziwym mistrzem w dziedzinie inżynierii oprogramowania!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!