You are currently viewing It’ll Always Be You Lost Myself Tom 1 Barbara Łuszczyńska

It’ll Always Be You Lost Myself Tom 1 Barbara Łuszczyńska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - It'll Always Be You Lost Myself Tom 1 Barbara Łuszczyńska

It’ll Always Be You Lost Myself Tom 1 Barbara Łuszczyńska
„Zawsze będziesz tym, przez co straciłam samego siebie” to niezwykła powieść autorstwa utalentowanej pisarki Barbary Łuszczyńskiej, która przeniesie Cię w świat pełny namiętności, tajemnic i emocji.
Główną bohaterką tej historii jest Lilianna Jones, młoda osiemnastolatka, której życie zmieniło się w sposób nieodwracalny w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Strata ukochanego chłopaka, Dylana, który przez kilka miesięcy przebywał w śpiączce farmakologicznej i ostatecznie zmarł, załamała ją i zostawiła ją z poczuciem pustki.
Jednak w najmniej oczekiwanym momencie pojawia się Ethan Taylor, tajemniczy i intrygujący młody mężczyzna. Już od pierwszego spotkania Lilianna go nienawidzi, nie zdając sobie sprawy, że to właśnie on ma kluczowe znaczenie w jej przeszłości. Tajemnice z ich wcześniejszych spotkań stopniowo wychodzą na jaw, wprowadzając w życie bohaterów chaos i zaskoczenie.
Czy odkrycie prawdy zbliży ich do siebie, czy może jeszcze bardziej ich poróżni? Czy miłość może przetrwać wszelkie przeciwności losu?
„Zawsze będziesz tym, przez co straciłam samego siebie” to lektura, która poruszy Twoje emocje i skłoni do refleksji nad tym, jak czasami przeszłość może wpływać na teraźniejszość. Barbara Łuszczyńska stworzyła historię pełną intrygi, w której odnajdziesz silne postacie, dramatyczne zwroty akcji i emocjonujące momenty.
Pragnę jednak zaznaczyć, że książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia. Jest to lektura dla dorosłych czytelników, którzy poszukują głębszych historii i chcą się zanurzyć w fascynującym świecie nieprzewidywalnych relacji międzyludzkich.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!