You are currently viewing Izabela Świat w płomieniach Krzysztof P. Czyżewski

Izabela Świat w płomieniach Krzysztof P. Czyżewski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Izabela Świat w płomieniach Krzysztof P. Czyżewski

Izabela Świat w płomieniach Krzysztof P. Czyżewski
„Świat w płomieniach” Krzysztofa P. Czyżewskiego to pełna napięcia powieść historyczna, która przenosi nas w odległe czasy i ukazuje niezwykłą historię księżnej Izabeli Czartoryskiej – kobiety renesansu, która staje się symbolem walki o wolność swojej ukochanej ojczyzny.
W kraju, który został wymazany z mapy Europy, Izabela dostaje szansę, by uratować Polskę. Pod przybranym nazwiskiem rozpoczyna poszukiwania znaczenia tajemniczego podarku, które prowadzą ją do miasta, w którym toczą się walki pięciu zwaśnionych mocarstw. Jednak prawdziwa gra toczy się o coś o wiele ważniejszego – o przyszłość wolnej Polski.
W trakcie swojej misji, księżna spotyka niezwykłe postacie, takie jak flisacy, car Aleksander, Józef Wybicki i Napoleon. Czy oni również pomogą jej osiągnąć zamierzony cel?
Ta powieść jest idealna dla tych, którzy kochają zagadki, intrygi i niespodziewane zwroty akcji. Autor świetnie łączy fikcję z prawdziwymi wydarzeniami historycznymi, przekazując czytelnikowi fascynujące informacje o czasach Księstwa Warszawskiego. „Świat w płomieniach” jest naszpikowany mnóstwem nieznanych faktów, które pozwolą Ci spojrzeć na tę epokę zupełnie inaczej.
Przygotuj się na niezapomnianą podróż w przeszłość i odkryj tajemnice, które zmienią Twoje spojrzenie na historię Polski.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!