Jadzia Pętelka idzie do dentysty Supeł Barbara

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jadzia Pętelka idzie do dentysty Supeł Barbara

Jadzia Pętelka idzie do dentysty Supeł Barbara
Przedstawiamy Państwu serię książek dedykowaną najmłodszym czytelnikom – „Jadzia Pętelka idzie do dentysty”. W każdej części serii rodzina Pętelków udaje się na wizytę do dentysty, a Pani doktor przyjmuje ich z uśmiechem i pełną cierpliwością. Dzięki tej serii dzieci będą mogły poznać typowe sytuacje, które spotykają je na co dzień.
W tej części Jadzia ma okazję przekonać się, jak wygląda wizyta u dentysty. Staś ma malutką dziurkę w ząbku, ale dentystka szybko i bezboleśnie zakłada mu plombę. Ale to nie koniec niespodzianek! Jadzia również chciałaby mieć kolorową plombę. W jaki sposób zakończy się jej wizyta u dentysty? Czy jej ząbki okażą się zdrowe?
„Jadzia Pętelka idzie do dentysty” to seria, która stawia sobie za cel pomóc najmłodszym czytelnikom rozpoznać i zrozumieć codzienne sytuacje. Dzięki temu, że podążamy za Jadzią i jej rodzeństwem, dzieci będą mogły nauczyć się, jak się wyciszyć przed snem, jak odnaleźć radość w kąpieli czy myciu zębów oraz jak korzystać z nocnika. Książki są napisane prostym językiem, zawierają krótkie teksty oraz ilustracje, które angażują dzieci i dodatkowo ułatwiają im zrozumienie opisywanych sytuacji.
Oprócz serii „Jadzia Pętelka idzie do dentysty”, warto również poznać przygody Stasia Pętelki, starszego brata Jadzi, który jest bohaterem innej serii dedykowanej przedszkolakom!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!