You are currently viewing Jadzia Pętelka odwiedza dziadków	Barbara Supeł

Jadzia Pętelka odwiedza dziadków Barbara Supeł

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jadzia Pętelka odwiedza dziadków	Barbara Supeł

Jadzia Pętelka odwiedza dziadków Barbara Supeł

W tym roku rodzina Pętelków spędzi Gwiazdkę u dziadków. Jadzię i Stasia czeka podróż samochodem przez migocące od świątecznych światełek miasto. Wszyscy są podekscytowani nadchodzącą kolacją! Rodzina Pętelków, jak zwykle przygotowała same pyszności. Na świątecznym stole pojawią się – czerwony barszcz, kluski z makiem, śledzie czy pierniczki. Wraz z tatą Jadzia i Staś udekorują cukierkami całą choinkę. Czy Mikołaj przyniesie wszystkim wymarzone prezenty?

Wyjątkowa świąteczna część serii o Jadzi Pętelce wprowadzi wszystkie dzieci w wyjątkowy nastrój przed tym ważnym dniem. Nie zabraknie rodzinnej atmosfery i wspólnych przygotowań!

„Jadzia Pętelka” to seria przeznaczona dla najmłodszych czytelników. W każdej części maluchy oraz ich rodzice mają szansę rozpoznać sytuacje z własnej codzienności. Podążając za tytułową bohaterką, odkryją więc sposoby na wyciszenie przed snem, oswoją temat kąpieli, mycia zębów czy siusiania do nocnika, wspólnie przygotują się do wyjścia na spacer. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnym, zabawnym ilustracjom lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w stawianiu czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!