Jak pozbyć się bólu pleców i karku. Niezawodne metody przeciwdziałania i zapobiegania dolegliwościom kręgosłupa – Vincent Fortanasce, Robert G. Watkins, David Gutkind

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jak pozbyć się bólu pleców i karku. Niezawodne metody przeciwdziałania i zapobiegania dolegliwościom kręgosłupa - Vincent Fortanasce, Robert G. Watkins, David Gutkind

Jak pozbyć się bólu pleców i karku. Niezawodne metody przeciwdziałania i zapobiegania dolegliwościom kręgosłupa 214x300 - Jak pozbyć się bólu pleców i karku. Niezawodne metody przeciwdziałania i zapobiegania dolegliwościom kręgosłupa - Vincent Fortanasce, Robert G. Watkins, David GutkindGdy cierpisz na choroby kręgosłupa, chcesz wiedzieć dlaczego. Szukasz ulgi w doskwierającym Ci bólu. Niniejsza książka oferuje jedno i drugie. 
Jej autorzy, czołowi amerykańscy eksperci w dziedzinie leczenia chorób i urazów kręgosłupa, prezentują wyniki najnowszych odkryć i badań, fachowe porady oraz sprawdzone programy zapobiegania dolegliwościom kręgosłupa i łagodzenia dokuczliwego bólu. W książce tej znajdziesz jasne odpowiedzi na poniższe pytania:

* Dlaczego odczuwamy bóle pleców i karku?
* Jak można samemu załagodzić dokuczliwe dolegliwości?
* Po czym rozpoznawać poważne lub upośledzające chorzenie kręgosłupa?
* Czy lekarz we właściwy sposób diagnozuje chorobę?

* Czy zabieg chirurgiczny zawsze stanowi optymalne wyjście?

Rozpatrując te i podobne kwestie, czytelnik może rozpoznać źródło własnych dolegliwości i określić najlepszy plan działania w swoim konkretnym przypadku. Dowiemy się, jak wprowadzić proste i skuteczne zmiany w stylu życia, utrzymywać prawidłową postawę oraz jakie ćwiczenia rozciągające są w stanie uchronić przed nawracającym bólem. A co, chyba najważniejsze, lektura niniejszej książki rozwieje lęk przed tym, co nieznane i niewiadome, wprowadzi na drogę ku uleczeniu.

Bez względu na to, czy ktoś cierpi na pierwszy poważniejszy atak bólu kręgosłupa, czy też od dawna boryka się z podobnymi dolegliwościami, znajdzie w tej publikacji porady, informacje i programy leczenia, które pomogą w przezwyciężeniu dolegliwości.

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!