Jak się nie dać psychopacie Poznaj jego metody Daniel Boduszek Żaneta Gotowalska-Wróblewska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jak się nie dać psychopacie Poznaj jego metody Daniel Boduszek Żaneta Gotowalska-Wróblewska

Jak się nie dać psychopacie Poznaj jego metody Daniel Boduszek Żaneta Gotowalska-Wróblewska
W swojej książce „Jak się nie dać psychopacie. Poznaj jego metody”, Daniel Boduszek i Żaneta Gotowalska-Wróblewska przedstawiają nam tajemniczy świat współczesnego psychopaty i pokazują, jak poznać ich fałszywe maski.
Czy zdajesz sobie sprawę, że psychopaci nie tylko przebywają w więzieniach? Możesz spotkać ich na co dzień, w sklepach, szpitalach czy tramwajach. To, że ktoś jest psychopatą, nie zawsze jest oczywiste i łatwo dostrzegalne. Mogą to być Twoi partnerzy, rodzice czy nawet osoby, które codziennie spotykasz w pracy.
Autorzy zwracają uwagę na fakt, że psychopaci potrafią doskonale udawać normalnych i miłych ludzi. Nie zawsze są to krwiożerczy mordercy, których można rozpoznać po złowieszczych spojrzeniach. W rzeczywistości, mogą to być osoby o wysokim statusie społecznym, takie jak menedżerowie czy chirurdzy. Często zajmują zawody, w których ich cechy psychopatyczne mogą być wykorzystywane dla dobra społeczeństwa. Mają także zdolność samodzielnego decydowania, kiedy chcą ujawnić swoją prawdziwą naturę.
Czy jednak naprawdę jesteśmy bezbronni wobec psychopatów? Właśnie tę kwestię poruszają autorzy, prezentując różne metody demaskowania psychopatów i radząc, jak tego uniknąć.
Profesor Daniel Boduszek, polsko-brytyjski psycholog kryminalny, i Żaneta Gotowalska-Wróblewska, socjolożka i dziennikarka, tworzą fascynujący profil współczesnego psychopaty w Polsce. Przyglądają się tajemnicom ludzkiego umysłu i podpowiadają nam, jak nie dać się oszukać tym charyzmatycznym i manipulacyjnym jednostkom.
Jeśli interesuje Cię tematyka psychopatii i chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat, ta książka jest dla Ciebie. Przekonaj się, jak rozpoznać psychopatów w swoim otoczeniu i jak nie dać im się zwieść.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!