You are currently viewing Jak się nie odchudzać Greger Michael

Jak się nie odchudzać Greger Michael

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jak się nie odchudzać Greger Michael

Jak się nie odchudzać Greger Michael
Odkryj najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe stojące za długoterminowym sukcesem w odchudzaniu dzięki nowej, poruszającej książce autorstwa autora bestsellera New York Timesa „Jak nie umrzeć przedwcześnie”.

Wydaje się, że każdy miesiąc przynosi modę na nową dietę, a jednak wskaźniki otyłości wciąż rosną, a wraz z nimi liczba chorób i problemów zdrowotnych. Dr. Greger, światowej sławy ekspert w dziedzinie żywienia, skupia się na najnowszych badaniach dotyczących głównych przyczyn i sposobów leczenia otyłości. Przedstawia kluczowe składniki idealnej diety odchudzającej – czynniki takie jak gęstość kalorii, indeks insulinowy i wpływ żywności na nasz mikrobiom jelitowy – pokazując, jak odżywianie roślinne ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu.

Greger tworzy od podstaw najlepszy przewodnik dotyczący odchudzania, stosując ponadczasowe, proaktywne podejście, które jest w stanie sprostać każdemu nowemu trendowi. Pełna praktycznych porad i przełomowych badań dietetycznych „Jak się nie odchudzać” położy kres odchudzaniu i zastąpi ciągłe zmagania z utratą wagi prostym, zdrowym i zrównoważonym stylem życia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!