Jak trzymać się razem w świecie, który chce nas rozdzielić – William J Doherty

Jak trzymać się razem w świecie który chce nas rozdzielić 300x214 - Jak trzymać się razem w świecie, który chce nas rozdzielić - William J DohertyDzisiejsza epidemia rozwodów odzwierciedla rozkwit różnych sił społecznych będących w stanie rozdzielić nawet najszczęśliwsze małżeństwa. Wielu z nas ma głęboko zakorzenione postawy i założenia, które działają na niekorzyść trwałego związku małżeńskiego. Niniejsza książka pomaga małżonkom sprecyzować ukryte problemy małżeńskie i podjąć zdecydowane kroki, mające na celu pogłębienie wzajemnych więzi. Uczy jak odróżniać pragnienia od potrzeb, jak prawidłowo wypełniać obowiązki rodzicielskie, jak tworzyć rytuały małżeńskie i jakie podejmować działania, by małżeństwo wytrzymało próbę czasu, jak stawić opór i zawalczyć o swoje małżeństwo – nawet jeśli się wydaje, że jest już za późno.

Dr William J. Doherty, wykładowca na Uniwersytecie Minnesota. Zajmuje się terapią małżeństw i rodziny od ponad dwudziestu lat. Był przewodniczącym Krajowej Rady ds. Rodziny, najstarszej organizacji zrzeszającej naukowców i ludzi zawodowo związanych z rodziną. Jest autorem i współautorem wielu książek.

Jedna odpowiedź do “Jak trzymać się razem w świecie, który chce nas rozdzielić – William J Doherty”

  1. Doskonała książka, oryginalnie przedstawiająca problemy małżeństw we współczesnym świecie, ale dające również narzędzia do poprawy ich jakości.

Leave a Reply