Jak wygrać miłość 300x296 - Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi - Jacek PulikowskiKiedy kupujesz nowy sprzęt elektroniczny, szukasz instrukcji obsługi, by doskonale poznać jego funkcje i możliwości. Siadasz wygodnie w fotelu, wczytujesz się w fachową instrukcję i… a może by tak znaleźć taką instrukcję do każdej dziedziny życia?

Co zrobiłbyś, by dostać instrukcję obsługi do miłości? Czy nie byłoby prościej, by każdy z nas miał dostęp do takiej instrukcji obsługi?

Okazuje się, że nie jest to takie trudne! W książce Jacka Pulikowskiego “Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi” znajdziesz wiele praktycznych porad, jak być szczęśliwym w miłości. Autor w ciekawy sposób pisze o relacjach pomiędzy dwojgiem ludzi. Znajdziesz tu wiele podpowiedzi, jak tworzyć w małżeństwie zgraną drużynę i jak przezwyciężać swoje słabości. Dowiesz się, co zrobić, by wygrać miłość.

Niniejsza lektura będzie idealnym prezentem dla bliskiej Ci osoby. Jest pięknie wydana w formie “złotych myśli”, czyli krótkich tekstów z piękną grafiką i przyjemnie się ją czyta.

Sięgnij po tę książkę już dziś, aby wygrać miłość i w pełni korzystać z jej uroków.

2 thoughts on “Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi – Jacek Pulikowski

Leave a Reply