Jak zaspokoić apetyt głód życia i pragnienie szczęścia Metoda Chopry na trwałą utratę wagi świetne samopoczucie i lekkość duszy - Jak zaspokoić apetyt, głód życia i pragnienie szczęścia? Metoda Chopry na trwałą utratę wagi, świetne samopoczucie i lekkość duszy Deepak ChopraBestsellerowy autor i jeden z najbardziej wpływowych przywódców duchowych, Deepak Chopra, mówi: Zmień myślenie, zmień jedzenie, a zmieni się całe twoje życie. Jego genialną metodą na uważne życie zachwyciła się sama Oprah Winfrey, a obfitująca w proste wskazówki książka zdobyła fanów na całym świecie.

Przygotuj się na totalną metamorfozę swojego życia!
* Naucz się żyć uważniej,
* Uwolnij kreatywną energię,
* Przestań jeść pod wpływem emocji i zajadać stres
* Osiągnij stan spełnienia i lekkość duszy
* Zacznij każdy dzień pełen pozytywnej energii

Odkryj proste metody równoważenia impulsów, wyborów i emocji, przekształcenia negatywnego podejścia w pozytywne nastawienie oraz pobudzania umysłu inspirującymi motywami każdego dnia. Wypróbuj też przepisy na lekkie potrawy podawane w Centrum Chopry – znanym na całym świecie centrum zdrowia i odnowy biologicznej.

One thought on “Jak zaspokoić apetyt, głód życia i pragnienie szczęścia? Metoda Chopry na trwałą utratę wagi, świetne samopoczucie i lekkość duszy Deepak Chopra

Leave a Reply