You are currently viewing Jak zmienić swój umysł MICHAEL POLLAN

Jak zmienić swój umysł MICHAEL POLLAN

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jak zmienić swój umysł MICHAEL POLLAN

Jak zmienić swój umysł MICHAEL POLLAN
„Jak zmienić swój umysł” to rewolucyjna książka, która wciągnie Cię w niesamowitą podróż przez historię badań nad psychodelikami. Michael Pollan, uznanym dziennikarzowi zasłynął swoimi fascynującymi opowieściami, a teraz zabiera nas w kolejne emocjonujące doświadczenie.
Jesteśmy świadkami rozmachu i szybkiego upadku psychodelików, które kiedyś uchodziły za obiecujące leki, a potem znalazły się na liście substancji zakazanych. Ale czy wszystko, co usłyszeliśmy o nich, jest prawdą? Pollan nie tylko przenika do archiwów, ale także spotyka się z grupą entuzjastów psychodelików, którzy przekonują o ich zbawiennym wpływie na człowieka i społeczeństwo.
Ale Pollan idzie jeszcze dalej – postanawia sam przejść przez tę niesamowitą transformację. Wchodzi w podziemną społeczność terapeutów psychodelicznych, aby znaleźć przewodników, którym może zaufać. Czy odważyłbyś się na taki krok?
Ta książka to nie tylko opowieść o barwnych psychodelicznych podróżach. To również wnikliwe studium nauki, które odkrywa granice naszego poznania, zagadkę świadomości oraz poszukiwanie szczęścia i sensu życia. Pollan nie tylko informuje, ale także przekonuje – jesteśmy na krawędzi przełomu, który może zmienić nasze spojrzenie na świat.
Nie czekaj, sięgnij po tę książkę, aby odkryć, jak zmienić swoje spojrzenie na umysł i otworzyć się na nowe możliwości. Zmień swoje myślenie, odważ się na transformację i przekształć swoje życie już teraz.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!