Jak zostać aktorem. Wszystko, co zawsze chcieliście wiedzieć, ale nie było okazji, by zapytać – Michael Powell

Jak zostać aktorem. Wszystko co zawsze chcieliście wiedzieć ale nie było okazji by zapytać 232x300 - Jak zostać aktorem. Wszystko, co zawsze chcieliście wiedzieć, ale nie było okazji, by zapytać - Michael PowellPraktyczny przewodnik po sztuce aktorskiej pokazuje, jak budować postaci i jak budzić własną świadomość emocjonalną. Autor precyzyjnie objaśnia funkcje reżysera, aktora i inspicjenta, porównuje klasyczne i współczesne metody aktorskie, opisuje różnorodne środki wyrazu. Zajmuje się także biznesowymi aspektami aktorstwa istotnymi dla każdego, kto zamierza zrobić karierę na scenie lub dużym albo małym ekranie. Szczegółowe ilustracje czynią książkę bogatszą informacyjnie i łatwiejszą do przyswojenia.

Jedna odpowiedź do “Jak zostać aktorem. Wszystko, co zawsze chcieliście wiedzieć, ale nie było okazji, by zapytać – Michael Powell”

  1. Bardzo chciałbym polecić tę książkę wszystkim, którzy wybierają się na studia aktorskie, bardzo im się przyda, pod warunkiem, że zastosują się do rad w niej zawartych. I przy okazji może kupią ją celebryci, którzy sądzą, że są aktorami…

Leave a Reply