You are currently viewing Jak zyskać świadomość 21-dniowy program uważności zmniejszający lęk i kultywujący spokój Daniel J. Siegel

Jak zyskać świadomość 21-dniowy program uważności zmniejszający lęk i kultywujący spokój Daniel J. Siegel

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jak zyskać świadomość 21-dniowy program uważności zmniejszający lęk i kultywujący spokój Daniel J. Siegel

Jak zyskać świadomość 21-dniowy program uważności zmniejszający lęk i kultywujący spokój Daniel J. Siegel
Coraz trudniej nam znaleźć chwilę na złapanie oddechu i odzyskanie wewnętrznej równowagi. Trudno nam tak po prostu „być”.

Praktyczny przewodnik po przełomowej praktyce medytacyjnej Koła Świadomości, która pozwoli nam odkryć, czym są prawdziwa obecność i świadomość.

Wygodny w użyciu workbook, który stanowi uzupełnienie książki Daniela J. Siegela „Świadomość. Aware”. Można z niego korzystać również niezależnie, jako cenne wsparcie w nauce uważności i świadomości. Daniel J. Siegel pokazuje, jak skupiać uwagę, otwierać świadomość i rozwijać pozytywny stan umysłu – trzy filary praktyki uważności, które, jak potwierdzają badania, prowadzą do lepszego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Stworzył opartą na nauce praktykę medytacyjną zwaną Kołem Świadomości, aby uwolnić moc mózgu umożliwiającą integrację jego wielu funkcji i rozwój wewnętrznych zasobów, które prowadzą do trwałego poczucia spokoju.

„Jak zyskać świadomość” zawiera:

instrukcje medytacji z przewodnikiem
praktyczne ćwiczenia
narzędzia i techniki do codziennego użytku.
To prosty i skuteczny program mający na celu wzmocnienie naszego wewnętrznego poczucia spokoju i poprawę jakości kontaktów międzyludzkich.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!