Jakiego koloru jest Twój spadochron 209x300 - Jakiego koloru jest Twój spadochron? Praktyczny podręcznik dla poszukujących pracy i zmieniających zawód - Richard N. BollesNajpopularniejsza na świecie książka o tym, jak znaleźć pracę
Książka “Jakiego koloru jest twój spadochron?” od trzydziestu lat najlepiej sprzedający się na całym świecie poradnik dla poszukujących pracy, zarówno w dobrych, jak i gorszych czasach. Stała pozycja wszystkich list bestsellerów ? od “New York Timesa” po “Business Week”. Przetłumaczona na 20 języków, znalazła dotychczas 10 milionów nabywców na wszystkich kontynentach. 
Tegoroczne wydanie Spadochronu kierowane jest do tych, którym w ciężkim dla gospodarki okresie potrzebne są szybsze i efektywniejsze narzędzia znalezienia pracy. Zawarte w książce “informacje ratujące życie” są, jak co roku, zaktualizowane i dostosowane do obecnych realiów rynku pracy. 

Richard N. Bolles, guru doradztwa zawodowego, namawia, aby celem poszukiwań była praca nadająca sens naszemu życiu. Zadaje nam pytania: JAKIMI umiejętnościami z radością się posługujesz? GDZIE ? czyli w jakiej dziedzinie najchętniej byś ich użył? I mówi nam, JAK znaleźć taką wymarzoną pracę, bez pośrednictwa firm rekrutacyjnych i ogłoszeń.
Ta książka jest nie tylko o znajdowaniu pracy w ciężkich czasach. Ona mówi o odnajdywaniu życiowej pasji. Jak napisano w “Fortune”:
“Spadochron pozostaje niedościgłym wzorcem przewodnika po zawiłościach kariery zawodowej”.

 

One thought on “Jakiego koloru jest Twój spadochron? Praktyczny podręcznik dla poszukujących pracy i zmieniających zawód – Richard N. Bolles

Leave a Reply