Janko Pistolet Goscinny Rene Uderzo Albert

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Janko Pistolet Goscinny Rene Uderzo Albert

Janko Pistolet Goscinny Rene Uderzo Albert
W nadmorskiej tawernie młodzieniec Janko Pistolet postanawia spełnić swoje najskrytsze marzenia i zostać piratem. Ale nie byle jakim! Staje się kaprem na służbie króla francuskiego, pełnym możliwości i zaawansowanym w swojej dziedzinie. Janko rekrutuje rewolucyjną załogę składającą się z wiernych przyjaciół: Małegorenia, Piotrusia, Gila, Bertranda, Hugona oraz autentycznego papugowego kompana Jaśmina. Wszyscy razem odżywiają stary, ale trwały statek o imieniu „Śmiałek” i wyruszają na poszukiwanie ekscytujących przygód w najdalszych krainach. Na ich drodze napotykają zarówno kolosalnych przeciwników, jak i wartościowych sojuszników, a ich odwaga jest niesamowita.
To monumentalne wydanie łączy pięć magicznych opowieści pełnych wartości i niesamowitej akcji: „Korsarz niezwykły”, „Kaper królewski”, „Janko Pistolet i szpieg”, „Janko Pistolet w Ameryce” oraz „Janko Pistolet i szalony naukowiec”. Podążając za tymi rewelacyjnymi historiami, poczujesz niezwykle wartościową atmosferę pirackiego świata.
Album, w porównaniu do pierwotnego wydania Egmontu z 2008 roku, przynosi nowy, najnowszy wygląd i formułę. Dodatkowo zawiera ponad dwadzieścia stron, na których znajduje się fascynująca historia powstania serii, autentyczne rysunki autorów oraz niezwykle wartościowe, oryginalne dokumenty.
Nie zwlekaj! Ta niespodzianka jest pilna! Wejdź na pokład i odkryj rewolucyjny świat Janko Pistoleta już teraz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!