You are currently viewing Jano i Wito uczą się mówić Czerwona czapka Wołoszyn Wiola

Jano i Wito uczą się mówić Czerwona czapka Wołoszyn Wiola

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jano i Wito uczą się mówić Czerwona czapka Wołoszyn Wiola

Jano i Wito uczą się mówić Czerwona czapka Wołoszyn Wiola
„Czerwona czapka Wioloszyna Wioły” to znakomita książka, która przeniesie Twoje dziecko w magiczny świat Jano i Wito. Znani z popularnych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz pojawiają się w zupełnie nowej odsłonie!
Podczas zabawy w lepienie bałwana, nasi bohaterowie natrafiają na tajemniczego mężczyznę w czerwonej czapce. Okazuje się, że zgubił klucz! Ale do czego on właściwie pasuje? Jak mogą pomóc i odnaleźć właściciela tego tajemniczego klucza? Właśnie tu zaczyna się niesamowita przygoda!
Wraz z Jano i Wito dzieci odwiedzą zagadkowe igloo, które okaże się być wejściem do tajemniczej fabryki Świętego Mikołaja! Czyż to nie ekscytujące? To właśnie tam, Mikołaj zgubił klucz do fabryki, gdzie powstają świąteczne prezenty dla dzieci na całym świecie. Teraz to Jano i Wito zostaną bohaterami i będą musieli pomóc uratować Święta!
Ale to nie wszystko! „Czerwona czapka” to nie tylko doskonała zabawa, ale także prawdziwa lekcja dla starszych przedszkolaków i wczesnych szkolniaków. Książka pomoże Twojemu dziecku ćwiczyć wymowę głoski „cz” w atrakcyjny i przystępny sposób. Dodatkowo, przyniesie magię świąt Bożego Narodzenia prosto do Waszego domu oraz nauczy wartości pomocy ofiarowanej drugiemu człowiekowi.
Seria „Jano i Wito uczą mówić” to doskonały sposób na wspólne czytanie. Ty czytasz tekst, a Twoje dziecko zgaduje wyrazy, które zaczynają się na daną głoskę. Obrazki przedstawione na stronach książki jeszcze bardziej ułatwią rozumienie i utrwalenie nowych słów.
Nie zwlekaj! „Czerwona czapka Wioloszyna Wioły” to niepowtarzalna okazja, by zainspirować i rozwijać mowę Twojego dziecka. Zajrzyjcie razem do magicznego świata Jano i Wito już teraz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!