Jedz i chudnij z dietą SIRT Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska Ewa Sypnik-Pogo

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jedz i chudnij z dietą SIRT Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska Ewa Sypnik-Pogo

Jedz i chudnij z dieta SIRT 211x300 - Jedz i chudnij z dietą SIRT Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska Ewa Sypnik-PogoJedz i chudnij z dietą SIRT Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska Ewa Sypnik-Pogo

Odkryj moc sirtuin, aby zachować zdrowie i młody wygląd.

Aby cieszyć się zdrowiem i ładną sylwetką, nie trzeba odmawiać sobie jedzenia. Z pomocą przychodzą substancje zwane sirtuinami. Stosunkowo niedawno odkryte odgrywają ważną rolę w regulacji długości życia, a tym samym w terapii wielu chorób związanych z podeszłym wiekiem i otyłością. Dieta SIRT, polegająca na spożywaniu produktów z wysoką zawartością aktywatorów sirtuin, może wpływać na metabolizm tłuszczów i węglowodanów, a także opóźnić starzenie i wydłużyć czas życia.

Autorki, doświadczone dietetyczki, proponują autorską wersję oryginalnej diety SIRT rodem z Wysp Brytyjskich: zdrowszą, mniej rygorystyczną i bogatszą kalorycznie. Omawiają różne produkty dostarczające sirtuin, w tym słynne TOP20, czyli 20 pokarmów, które zawierają ich najwięcej, takich jak jarmuż, pietruszka, czerwone wino, truskawki, rukola. Podpowiadają, jak wykorzystać je w kuchni. W książce znajdziemy bogaty wybór przepisów na koktajle sirtuinowe, pyszne sałatki, a także wiele innych receptur z produktami bogatymi w sirtuiny.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!