Jedz. Mała księga szybkich dań Nigel Slater

CENA KSIAZKI 300x150 - Jedz. Mała księga szybkich dań Nigel Slater

Jedz. Mala ksiega szybkich dan 213x300 - Jedz. Mała księga szybkich dań Nigel SlaterJedz. Mała księga szybkich dań Nigel Slater

„Jedz. Mała księga szybkich dań” to niezastąpiony zbiór przepisów, z których możemy korzystać na co dzień. Ten gruby tomik w miękkiej oprawie zawiera 600 pomysłów na codzienne posiłki. Mnóstwo wspaniałych, prostych przepisów w praktycznym wydaniu, do których zawsze można sięgnąć i znaleźć dla siebie coś dobrego. Zwięzły tekst, zaledwie 5 do 12 linijek, poprzedza krótka lista produktów, a na stronie obok autor zamieszcza dodatkowe propozycje i pomysły, zostawiając trochę miejsca na notatki. 

To doskonała propozycja dla osób gotujących na co dzień. Wystarczy otworzyć ją kilka razy, by zaczęła się miękko rozchylać, zachęcając do korzystania z przepisów. Ich zwięzły styl żywo przypomina twitterowe wpisy @NigelSlater. „Jedz. Mała księga szybkich dań” to pomysłowe, nowoczesne przepisy dla każdego, kto po prostu chce coś zjeść.

„Jeszcze nikt nie napisał czegoś tak dobrego. »Jedz. Mała księga szybkich dań« Nigela Slatera od razu przechodzi do klasyki gatunku.”
The Times

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!