Jen Devon Gdy wschodzi słońce

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jen Devon Gdy wschodzi słońce

Jen Devon Gdy wschodzi słońce
Poznaj niezwykłą historię miłości, która oczaruje cię od pierwszych stron. „Gdy wschodzi słońce” to powieść autorstwa Jen Devon, która od samego początku wciąga czytelnika i nie pozwala mu oderwać się od lektury.
Spotykamy w niej dwie niedoskonałe postacie – Rowan McKinnon i Harrison Brady. Przez całe życie Rowan nie wierzyła w miłość, skupiając się na swojej karierze naukowej i przelotnych romansach. Ale kiedy jej życie komplikuje się, postanawia podjąć pracę w winnicy, gdzie spotyka człowieka, który całkowicie odmieni jej świat.
Harrison, będący położnikiem, doświadczył bolesnej straty pacjentki i nie jest już pewny, czy potrafi zadbać o bezpieczeństwo innych. Przeprowadza się do swojej rodzimej winnicy, aby tam w spokoju odnaleźć równowagę. Jednak nieoczekiwanie poznaje Rowan i ich wzajemne przyciąganie nie daje im spokoju.
Obie postacie stworzono tak realistycznie, że czytelnik niemalże może czuć ich emocje na własnej skórze. Autorka, Jen Devon, zgrabnie układa słowa, tworząc pięknie napisane i pełne namiętności sceny. Jej powieść jest nie tylko romantyczna, ale również pobudzająca zmysły.
Ali Hazelwood, autorka „The Love Hypothesis,” określa „Gdy wschodzi słońce” jako dodającą otuchy i sensualną powieść. Jennifer Probst, autorka powieści „Układ idealny,” podkreśla, że to cudowna, pełna emocji opowieść miłosna.
Jen Devon to utalentowana pisarka, której debiut literacki z pewnością zapadnie w pamięć czytelników. Jej twórczość porusza współczesne tematy i ukazuje nieidealnych ludzi, którzy odnajdują swoje idealne „drugie połówki”. Chociaż niegdyś badaczka przyrody, obecnie pracuje w branży technologicznej i marzy o tym, aby całkowicie poświęcić się pisarstwu.
Poznaj historię Rowan i Harry’ego, przekonaj się sam, jak piękne może być życie, gdy wschodzi słońce. „Gdy wschodzi słońce” to powieść, która nie tylko poruszy twoje serce, ale również wciągnie cię w malowniczy świat Pensylwanii. Nie przegap tego literackiego klejnotu!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!