Jesień na ulicy Czereśniowej Berner Rotraut Susanne

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jesień na ulicy Czereśniowej	Berner Rotraut Susanne

Jesien na ulicy Czeresniowej 235x300 - Jesień na ulicy Czereśniowej	Berner Rotraut SusanneJesień na ulicy Czereśniowej Berner Rotraut Susanne

Książka Rotraut Susanne Berner pod tytułem „Jesień na ulicy Czereśniowej” to kolejna odsłona niezwykłej serii dla najmłodszych czytelników, którą można czytać na wiele sposobów… bez użycia słów! Pochodząca z Niemiec autorka ponownie zabiera nas w wyjątkową podróż na najbardziej przyjazną ulicę świata!

Po wiośnie i lecie, na ulicę Czereśniową wreszcie nadeszła jesień. Z drzew zaczynają spadać liście i ulice nabrały złocisto-czerwonych barw. Na niebie można zauważyć odlatujące na południe dzikie gęsi. A co jesienią porabiają mieszkańcy ulicy Czereśniowej? Z pewnością nie siedzą znudzeni w domu! Na zewnątrz czeka na nich bowiem wiele atrakcyjnych możliwości spędzenia czasu!

Choć na ulicy Czereśniowej hula wiatr, to jej mieszkańcom jest on niestraszny! Niewielu skryło się przed nim w ciepłych pomieszczeniach. Większość mieszkańców ulicy Czereśniowej rozkoszuje się promieniami jesiennego słońca. Jedni z zapałem porządkują rozrzucone przez wiatr liście, innym zdają się one zupełnie nie przeszkadzać. Mnóstwo osób spędza swój czas na rynku, gdzie właśnie trwa jesienny festyn. Dzieci biorą udział w hucznym świętowaniu otwarcia nowego przedszkola oraz uczestniczą w emocjonującej paradzie lampionów! Czym prędzej dołącz do wspólnej zabawy! 

„Jesień na ulicy Czereśniowej” to zbiór setek różnych opowieści, które powstają bez użycia słów. Rotraut Susanne Berner tworzy je za pośrednictwem barwnych i niezwykle szczegółowych ilustracji. Dzięki temu odbiorcami serii jej książeczek mogą być nawet te maluchy, które jeszcze nie potrafią czytać! 

Rotraut Susanne Berner to popularna niemiecka autorka oraz ilustratorka, w dorobku której znajduje się wiele książeczek dla dzieci oraz młodzieży. Według szacunków, stworzyła ona oprawę graficzną już do około osiemdziesięciu książek oraz zaprojektowała ponad osiemset okładek! Prace Rotraut Susanne Berner zapewniły jej wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!