You are currently viewing Jeż Jerzy Tom 2 Leśniak Tomasz Lew Skarżycki Rafał

Jeż Jerzy Tom 2 Leśniak Tomasz Lew Skarżycki Rafał

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jeż Jerzy Tom 2 Leśniak Tomasz Lew Skarżycki Rafał

Jeż Jerzy Tom 2 Leśniak Tomasz Lew Skarżycki Rafał
Drugi tom przygód Jeża Jerzego – niezwykle wciągająca kontynuacja opowieści!
W ostatnich latach nasza ulubiona kolczasta postać, stworzona przez utalentowanych twórców – Tomka Leśniaka i Rafała Skarżyckiego – poświęcała swój czas na pielęgnację swoich archiwów. Dzięki temu, powstały zbiorcze i kompleksowe wydania komiksów z udziałem naszego bohatera.
Ale teraz nadszedł czas na zupełnie nową przygodę! Drugi tom przynosi nam Jeża Jerzego w jego najwspanialszej formie – wzbogaconej o magię zeszytu! Każda strona jest piękna i zachwycająca jak nigdy wcześniej.
Tym razem Jerzy stanął przed najtrudniejszym zadaniem – musi się zająć nadopiekuńczymi rodzicami! Czy jest coś gorszego niż próba zapanowania nad zbyt zaangażowanymi ojcami? A może jednak zostanie rzucony w wir konfrontacji ze stadkiem jaszczurów? W drugim tomie Jeż Jerzy zaprasza was samych do odkrycia tej ekscytującej zagadki!
Przygotujcie się na niezapomnianą lekturę, która dostarczy wam mnóstwo emocji i świetnej rozrywki! Już teraz zanurzcie się w świecie Jeża Jerzego i odkryjcie co czeka Was w drugim tomie tej apetycznej serii!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!