You are currently viewing KALLA DANIEL MORDERCZA DIETA

KALLA DANIEL MORDERCZA DIETA

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - KALLA DANIEL MORDERCZA DIETA

KALLA DANIEL MORDERCZA DIETA
Przygotuj się na wstrząsającą podróż przez mroczne zakamarki obsesji na punkcie szczupłej sylwetki. „Mordercza Dieta” autorstwa Kalli Daniela to pigułka, która nie tylko cię odchudzi, ale może również zabrać ci życie. To opowieść, która wciągnie cię bez reszty i nie pozwoli oderwać się od lektury.
Gdy Julie Rees, uwielbiana gwiazda muzyki pop i popularna influencerka, umiera w podejrzanych okolicznościach, świat z trudem otrząsa się ze szoku. Okazuje się, że przyczyną jej śmierci jest przedawkowanie tajemniczej substancji, która była dla niej sposobem na perfekcyjną sylwetkę. Nie jest jednak jedyną ofiarą tego niebezpiecznego środka – więcej osób zapłaciło cenę za obsesję na punkcie idealnej figury. Teraz na scenę wkracza toksykolog z Vancouver i detektyw z Los Angeles, gotowi połączyć siły, by odkryć źródło pochodzenia tej mrocznej substancji.
Autor zabiera nas w porywającą podróż przez świat zabójczych diet i pragnienia doskonałości. Każda tabletka, którą przyjmiesz, może okazać się ostatnią. Kalli Daniel doskonale bawi się naszymi emocjami, prowadząc nas przez labirynt intryg i napięcia. Jego talent do kreowania postaci, którymi łatwo się utożsamić, sprawia, że czujemy ich strach i desperację.
„Mordercza Dieta” to thriller, który zadaje nam pytanie: Jak wiele jesteśmy gotowi zaryzykować dla idealnej figury? Czy warto przekraczać granice własnego zdrowia i życia? Ta książka otworzy ci oczy na niebezpieczeństwa, które czyhają na nas w poszukiwaniu perfekcji. Nie pozwól sobie umknąć tej historii, która zmieni twój sposób myślenia o walce ze zbędnymi kilogramami.
Przygotuj się na emocje, które przenikną twoje ciało, gdy zanurzysz się w mrocznym świecie „Morderczej Diety”. Ta lektura odmieni twoje spojrzenie na odchudzanie i wszystko, co z nim związane. Nie możesz tego przegapić!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!