Karolina na detoksie. Oczyszczanie organizmu w 7 dni 204x300 - Karolina na detoksie. Oczyszczanie organizmu w 7 dni - Maciej Szaciłło, Karolina KopoczJak bezboleśnie i smacznie oczyścić własny organizm?
Przecież wiesz, jak to jest: próbujesz przeróżnych diet, ćwiczeń, liczysz kalorie, stajesz na wadze i nic. Tak było też z Karoliną: co dieta, to porażka. Ale – trochę jak w bajce, choć to najprawdziwsza prawda – Karolina spotkała Maćka, który od kilku lat gotuje w programie “Dzień dobry TVN”. To on pomógł jej zrzucić 20 kilogramów. Zanim zaproponował jej dietę, przeszedł z nią niezwykle efektywny choć bezbolesny program oczyszczenia organizmu, bez którego żadna dieta, żaden wysiłek nie mogą być w pełni skuteczne. Maciek nie torturował Karoliny głodówkami. Wręcz przeciwnie: potrawy, które jej proponował, kusiły barwą, zapachem i

smakiem, a ich przygotowanie było proste i nie zabierało wiele czasu.
Ta książka daje Wam możliwość powtórzenia tego, co zrobili Maciek i Karolina. Oprócz rad i przepisów zawiera dziennik Karoliny, w którym dzień po dniu zapisuje swoje wrażenia z detoksu, pisze o przeszkodach, ich pokonywaniu, dzieli się radością przeżywania nowych smaków. I o odrodzeniu się w niej apetytu na życie! W książce znajdziecie też przepisy na dziesiątki fantastycznych, zdrowych dań, a także informacje na temat produktów bezcennych dla zdrowia.
Swoimi radami i komentarzami książkę opatrzyła dietetyczka Hanna Stolińska.

Spróbuj tych naprawdę smacznych 7 dni! 

MACIEJ SZACIŁŁO – Uwielbia gotować, interesuje się dietetyką, fotografią, uprawia jogę i medytuje. Jest autorem trzech książek: “Przemytnicy marchewki, groszku i soczewicy”, “Fajna babka, ale ciacho” oraz “Przemytnicy na wakacjach”. Wszystkie zawierają przepisy na zdrowe potrawy dla całej rodziny. Od kilku lat gotuje w “Dzień Dobry TVN”, prowadzi warsztaty, promuje zdrowy styl życia.

KAROLINA KOPOCZ – Uwielbia podróżować, nurkować, pisać, no i… gotować. Fascynuje ją również sztuka oddechu, medytacja i joga. Z połączenia tych pasji narodził się projekt, który realizuje wspólnie z Maćkiem – MEDYtuJEMY, czyli warsztaty kuchni intuicyjnej, techniki oddechowe z relaksacją, wykłady o emocjach i ich przełożeniu na nasze życie i zdrowie.

 

One thought on “Karolina na detoksie. Oczyszczanie organizmu w 7 dni – Maciej Szaciłło, Karolina Kopocz

  1. Janinka

    Hicior! Ale zasłużenie, bo mamy tu i oczyszczanie i przepisy i to wszystko podane w prosty i lekki sposób. Najważniejsze jednak, że te porady są skuteczne, więc polecam wszystkim kobietom.

Leave a Reply