Katolicki przewodnik po derpresji – Aaron Kheriaty

Katolicki przewodnik po derpresji 205x300 - Katolicki przewodnik po derpresji - Aaron KheriatyDepresja jest chorobą naszych czasów, która dotyka coraz większą ilość osób. Proponowana publikacja opisuje problem i proponuje sposoby jego przezwyciężenia. „Katolicki przewodnik po depresji”, ukazuje jak odzyskać radość życia. Odpowiada na pytanie: jak święci, sakramenty i psychiatria mogą pomóc wyrwać się spod wpływu depresji i odzyskać harmonię życia.

„Katolicki przewodnik po depresji” jest publikacją skierowaną do wszystkich Czytelników, których dotyka ten problem. Także do ich bliskich, krewnych i przyjaciół, którzy chcieliby lepiej zrozumieć, przez co przechodzą chore na depresję osoby. Może okazać się pomocą dla księży i duszpasterzy. Z pewnością zainteresuje również wszystkie osoby, zajmujące się leczeniem osób psychicznie chorych, które chciałyby lepiej zrozumieć swoich pacjentów. To poradnik, który podpowiada jak należy postępować w czasie leczenia. Proponuje różne metody przezwyciężenia choroby. Może uzupełniać leczenie prowadzone przez kompetentnych lekarzy i terapeutów, pod warunkiem zaakceptowania przez nich tychże metod. Powinien być traktowany jako uzupełnienie, a nie za zamiennik kierownictwa duchowego i innych metod pracy duszpasterskiej.

Ludzie chorzy, a zwłaszcza chorzy psychicznie, bardzo często unikają szukania profesjonalnej pomocy medycznej.
Mamy nadzieję, że nasza książka przekona cierpiących na depresję, aby jak najszybciej zwrócili się po fachową konsultację psychiatryczną

Leave a Reply