You are currently viewing Kazik zasypia sam Aleksandra Belta-Iwacz Michalska Ewa

Kazik zasypia sam Aleksandra Belta-Iwacz Michalska Ewa

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kazik zasypia sam Aleksandra Belta-Iwacz Michalska Ewa

Kazik zasypia sam Aleksandra Belta-Iwacz Michalska Ewa
Kazik jest trochę taki jak Ty. Zwykle wesoło się uśmiecha, ale tego dnia miał spróbować zasnąć sam, a to wcale nie jest łatwe…

Kazik, jak każde inne dziecko, przeżywa swoje małe, codzienne przygody i doświadcza związanych z nimi uczuć. To, co dorosłemu wydaje się proste, dla dziecka może być bardzo skomplikowane i wyzwolić ogromne emocje. Rodzice chcą, żeby Kazik nauczył się samodzielnie zasypiać. Ale to bardzo trudne spróbować zasnąć, kiedy nikogo nie ma obok! Na szczęście rodzice znają sprytne sposoby na rozwiązanie tego problemu.

Książki o Kaziku mają właściwości terapeutyczne – chłopiec uczy się mierzyć z rzeczywistością, a razem z nim mali czytelnicy. Dodatkowo każda historyjka opatrzona jest komentarzem autorki, który tłumaczy, dlaczego dzieci reagują w określony sposób i jak my, dorośli, możemy pomóc im – i sobie – w kryzysowych sytuacjach.

O autorce: Aleksandra Belta-Iwacz – psycholożka, terapeutka pedagogiczna, trenerka umiejętności społecznych, twórczyni platformy MAMOLOGIA, autorka kursów, ebooków, webinarów, instagramerka, żona i mama. Mówi o sobie: Wspieram rodziców, którzy „szukają sposobów na to, żeby nie oszaleć”. Książki o Kaziku mogą być jednym z nich!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!