Kicia Kocia i święta Głowińska Anita

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kicia Kocia i święta Głowińska Anita

Kicia Kocia i święta Głowińska Anita
Zapraszamy do odkrywania magicznego świata świąt Bożego Narodzenia w nowej, fascynującej książce z serii Kicia Kocia autorstwa talentowanej Anity Głowińskiej. Tym razem, nasza ukochana Kicia Kocia wraz ze swoim uroczym braciszkiem Nunuś, zabierze Was w pasjonującą podróż po przygotowaniach do Gwiazdki.
Przejmujący się opiekunowie oraz mali czytelnicy będą mieli okazję piec smakowite pierniczki i zdobić pięknie pachnącą choinkę razem z naszymi bohaterami. Ale to nie wszystko! Kicia Kocia i Nunuś podzielą się również ciekawostkami na temat różnych zwyczajów świątecznych, które obchodzone są na całym świecie.
Niniejsza książka to nie tylko wspaniała rozrywka, ale również doskonała okazja do edukacyjnej zabawy. Dzięki możliwościom bazgrolenia i kolorowania, maluchy rozwijają swoją kreatywność i zmysł artystyczny. Bawiąc się z Kicią Kocią, dzieci uczą się również cennych wartości takich jak współpraca, zabawa w zespole oraz dzielenie się wiedzą z innymi.
Kicia Kocia i święta to idealna propozycja dla wszystkich małych entuzjastów literatury dziecięcej. Przygody Kici Koci i Nunuśa wciągną Was w magię świątecznego czasu, sprawią wiele radości i zapewnią niezapomniane chwile spędzone z rodziną. Nie zwlekajcie, sięgnijcie po tę uroczo ilustrowaną książkę i przenieście się w świat świątecznych czarów razem z naszymi niezwykłymi bohaterami.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!