Kicia Kocia na rowerze Głowińska Anita

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kicia Kocia na rowerze Głowińska Anita

Kicia Kocia na rowerze Głowińska Anita
Przeżyj niezapomnianą przygodę wraz z Kicią Kocią na rowerze, w pełnej emocji i wzruszeń książce autorstwa Anity Głowińskiej.
Mama i tata postanowili sprawić Kici Koci prezent marzeń – prawdziwy rower! To jednak dopiero początek wyzwania, ponieważ teraz nasza sympatyczna bohaterka musi nauczyć się na nim jeździć. Nie jest to łatwe zadanie, ale dzięki wspierającej ręce rodziców, Kicia Kocia nie traci motywacji.
Porywający opis stawiany przed nami pytaniem o to, jak zakończy się ta ekscytująca podróż nauki. Czy Kicia Kocia pokona swoje lęki i osiągnie sukces? Przeczytaj tę ujmującą książkę i przekonaj się sam!
Anita Głowińska w swojej najnowszej publikacji nie tylko zachwyca barwnymi ilustracjami, ale również przekazuje ważne wartości, takie jak determinacja, odwaga i wsparcie rodzinne. To lektura, która doskonale wpisuje się w potrzeby i oczekiwania młodych czytelników, ucząc ich, że każdy cel jest osiągalny, jeśli tylko nie poddamy się i będziemy mieć wsparcie najbliższych.
Przygotuj się na magiczną przygodę razem z Kicią Kocią i zobacz, jak ważne jest wytrwałe dążenie do celu. Ta książka nie tylko dostarczy rozrywki, ale także będzie inspiracją do podjęcia nowych wyzwań!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!