Kiedy weszłam w twoje życie Moyes Jojo

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kiedy weszłam w twoje życie Moyes Jojo

Kiedy weszłam w twoje życie Moyes Jojo
„Kiedy weszłam w twoje życie” to najnowsza emocjonująca powieść Jojo Moyes, autorki bestsellerów takich jak „Zanim się pojawiłeś” i „Światła w środku nocy”. Ta niezwykła historia skupia się na dwóch kobietach, których drogi przecinają się w ciągu jednego przełomowego dnia.
Sam, nasza główna bohaterka, przechodzi przez trudny okres w swoim życiu. Walczy o utrzymanie pracy i ratowanie swojego małżeństwa. Gdy przypadkiem znajduje eleganckie buty w torbie z siłowni, od razu czuje się lepiej. Ma świadomość, że aby coś zmienić, najpierw musi zmienić siebie.
W tym samym czasie Nisha, dotychczasowa właścicielka tych niesamowitych czerwonych szpilek, traci wszystko – zostaje porzucona przez męża i pozbawiona majątku. Nagle znajduje się w zupełnie innym świecie, gdzie przyjaciółki są szczere, a mężczyźni potrafią być obok bezinteresownie.
Ta pełna humory i błyskotliwej narracji opowieść Jojo Moyes porusza ważne tematy i pokazuje, że niewielka rzecz jest w stanie całkowicie przerobić nasze życie.
Nie dziwi więc fakt, że „Kiedy weszłam w twoje życie” stało się bestsellerem Amazona oraz numerem 1 na liście bestsellerów „Sunday Times”. Przekonaj się sam, jak ta niezwykła historia o zmieniających się losach i odwadze może poruszyć każdego czytelnika. Czy jesteś gotowy na tę emocjonującą podróż?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!