Kłamstwa, w które wierzymy – Chris Thurman

CENA KSIAZKI 300x150 - Kłamstwa, w które wierzymy - Chris Thurman

Kłamstwa w które wierzymy 200x300 - Kłamstwa, w które wierzymy - Chris ThurmanKłamstwa, kłamstwa, kłamstwa! Przychodzą zewsząd i dotyczą wszystkich dziedzin życia: rodziny, miłości, pracy, wiary, polityki… A my wierzymy! Czasami wierzymy wiedząc, że to kłamstwa. Okłamują nas inni, okłamujemy siebie sami, bo wydaje nam się, że tak będzie lepiej. Tymczasem jednak kłamstwa nas niszczą. Książka Chrisa Thurmana pomoże ci zrozumieć jakim kłamstwom wierzysz, jak niszczą one twoje życie i jak sobie z nimi radzić.

Gdziekolwiek się zwrócimy, jesteśmy bombardowani przez kłamstwa. Okłamują nas nawet ci, których kochamy. Także dziedzina, którą się zajmuję, czyli psychologia, w dużym stopniu się do tego przyczyniła. Zbyt często psychologowie proponują nam swoje „ekspertyzy”, które są w gruncie rzeczy nieprawdziwe i niszczą tych, którzy je kupują. Często wierzymy w to, co się nam mówi, póki nie uświadomimy sobie – nieraz zbyt późno – że zostaliśmy wprowadzeni na drogę wiodącą do samozniszczenia. (Ch. Thurman)

CHRIS THURMAN jest psychologiem, popularnym konferencjonistą, autorem cenionych książek i artykułów. Prowadzi praktykę terapeutyczną w Austin w Teksasie. Jest żonaty, ma troje dzieci.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Jedna odpowiedź do “Kłamstwa, w które wierzymy – Chris Thurman”

  1. Człowiek uwierzy we wszystko. I jest w stanie skłamać na każdy temat i każdemu. Dlaczego tak się dzieje? Jak z tym walczyć? Tego, kłamco, dowiesz się z książki!

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!