Klub Smutnych Duchów Tom 3 Lize Meddings

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Klub Smutnych Duchów Tom 3 Lize Meddings

Klub Smutnych Duchów Tom 3 Lize Meddings
Zapraszamy do „Klubu Smutnych Duchów 3” – trzeciego tomu niezwykłej serii powieści graficznych autorstwa Lize Meddings. Ta kontynuacja poruszającego i głęboko wzruszającego „Klubu Smutnych Duchów” zapewni Ci chwilę odprężenia i pełen wsparcia świat, którym łatwo się zidentyfikować.
Rozpoczynając swoją przygodę w „Klubie Smutnych Duchów”, spotykamy dwóch samotnych duchów, którzy na pierwszy rzut oka nie zdają sobie sprawy, jak wiele mają ze sobą wspólnego. To właśnie na jednej z tych ponurych imprez, gdzie oboje czują się nieswojo, postanawiają założyć Tajne Stowarzyszenie Samotnych Duchów. To miejsce staje się schronieniem dla wszystkich tych, którzy czują się zagubieni i niezrozumiani, dla tych, którzy myślą, że nigdzie nie ma dla nich miejsca.
W „Klubie Smutnych Duchów 3” nasze duchowe bohaterki stają przed nowymi wyzwaniami związanymi z otwarciem swojej społeczności oraz otwarciem swoich serc na nowych członków. Przyjdź i dołącz do tej wyjątkowej podróży, w której przeplatają się śmiech i łzy, a emocje towarzyszą Ci na każdej stronie.
Książki Lize Meddings to prawdziwa poezja w obrazie – piękna kreska, przejmująca narracja i postaci tak autentyczne, że nawet najbardziej niezrozumiani czy niewidzialni odnajdą się w ich wyjątkowych historiach. Jeśli jesteś fanem „Heartstoppera”, ta seria z pewnością podbije Twoje serce. A przede wszystkim, jeśli kiedykolwiek czułeś się niewidzialny lub niezrozumiany, „Klub Smutnych Duchów” powinien stać się Twoim schronieniem, gdzie będziesz mógł poczuć się zaakceptowany i doceniony. Przyjdź i dołącz do nas już dziś.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!