Korporacyjny as Sandi Lynn

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Korporacyjny as Sandi Lynn

Korporacyjny as Sandi Lynn
Poznaj niesamowitą historię opowiedzianą przez autorkę bestsellera, Sandi Lynn, w jej najnowszej powieści „Korporacyjny”. Ta intrygująca opowieść o miłości i świecie korporacji przeniesie Cię w emocjonującą podróż pełną niebezpieczeństw i namiętności.
Fiona, piękna i niezależna kobieta, staje przed trudnym zadaniem ocalenia rodzinnej firmy. Jej przedsiębiorstwo znajduje się na granicy bankructwa i desperacko potrzebuje wsparcia. Wtedy pojawia się Nathan, przystojny i pewny siebie prezes innej firmy, oferujący pomoc Fionie. Jednak czy można ufać mężczyźnie, który zwykle rozpieszczał się kobietami i nigdy nie uznawał słowa „nie”?
Fiona i Nathan to dwa skrajne charaktery, które zderzają się ze sobą w wirze zawodowych i uczuciowych wyzwań. Fiona, zraniona przez życie i mężczyzn, nie jest gotowa na kolejne rozczarowanie. Jednak zakochuje się w Nathanie, który jest miłośnikiem swobody i niezależności. Ich relacja staje się prawdziwym wyzwaniem, w którym każde z nich musi zmierzyć się z własnymi lękami i przekonać się, czy miłość jest warta ryzyka.
Sandi Lynn, znana autorka bestsellerów, już po raz kolejny udowadnia swój talent do tworzenia emocjonujących opowieści o miłości i przekraczaniu granic. Jej wcześniejsze powieści zdobyły uznanie czytelników na całym świecie i stały się bestsellerami „New York Timesa”. Teraz nadszedł czas, aby odkryć magię jej najnowszej książki „Korporacyjny” i dołączyć do milionów czytelników, którzy pokochali historie Sandi Lynn.
Czy Fiona i Nathan będą w stanie przekroczyć bariery, które stoją na drodze do ich szczęścia? Czy ich miłość przetrwa próby czasu i wyzwania korporacyjnego świata? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w fascynującej powieści „Korporacyjny” autorstwa Sandi Lynn. Przygotuj się na emocjonującą podróż, która oczaruje Cię od pierwszej do ostatniej strony i pozwoli Ci uwierzyć w moc prawdziwej miłości.
Nie przegap tej wciągającej opowieści! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i zamówić swoją kopię „Korporacyjnego” już teraz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!