You are currently viewing Kosmiczny kiks Gacek A.M.

Kosmiczny kiks Gacek A.M.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kosmiczny kiks Gacek A.M.

Kosmiczny kiks Gacek A.M.
„Sześć odważnych kobiet, niezadowolonych z monotomii życia na Ziemi, wyrusza w niezwykłą przygodę na konkurencyjnej planecie Venuzja. To właśnie tam otrzymują szansę kontynuacji swojej pasji naukowej. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, gdyż dwie dni wcześniej tajemnicza grupa decydentów rusza w podróż międzygwiezdną, aby uniknąć odpowiedzialności za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości na Marsie.
Ktoś jednak postanawia pokrzyżować plany oligarchów i przeszkodzić im w ich bestialskich zamiarach. W wyniku nieprzewidzianych okoliczności, panie trafiają na uroczą i ciepłą planetę Mars, natomiast surową i nieprzystępną Venuzję kolonizują mężczyźni zebrane z różnych zakątków Ziemi.
Wprowadza to czytelnika w wir zabawnych perypetii, które momentami nabierają dramatycznego wydźwięku, ale zarazem są skrajnie komiczne. Niespodziewane zamiany kursów statków podróżników sprawiają, że „Kosmiczny kiks” staje się niezwykłą komediową opowieścią z ważnym przesłaniem.
Ta książka porusza tematykę braku porozumienia między płciami, ale jednocześnie pokazuje, jak bardzo potrzebujemy naszych partnerów i partnerki w życiu. Ponadto, autor przypomina nam, że nie możemy uciec od odpowiedzialności za nasze czyny. „Kosmiczny kiks” to nie tylko rozrywka, ale także refleksja nad istotą relacji międzyludzkich i naszej roli w życiu.”
Proszę zwrócić uwagę, że opis jest teraz bardziej przyciągający i skupia się na ważnych elementach książki. Jest on również wiarygodny i zachowuje umiar w perswazyjnym stylu.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!