Król Bólu – Jacek Dukaj

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Król Bólu - Jacek Dukaj

Król Bólu 213x300 - Król Bólu - Jacek DukajNowy tom opowiadań Autora Wrońca i Lodu, w skład którego wejdą: “Szkoła”, “Serce Mroku”, “Crux” i “Aguerre w świcie” oraz co najmniej 5 nowych: m. in. “Król Bólu i pasikonik” i “Piołunnik”.Zbiór bardzo różnorodny, ukazujący najlepsze cechy twórczości Jacka Dukaja – bogactwo fabularnej inwencji, szybkie tempo narracji oraz zaskakujące nowatorstwo formy. Wielka gratka dla miłośników jego twórczości oraz dla osób które chcą dopiero zacząć przygodę z jego książkami.

O autorze

JACEK DUKAJ (ur. 1974) – jeden z najciekawszych współczesnych polskich prozaików. Laureat pierwszej edycji Europejskiej Nagrody Literackiej, będącej wyrazem uznania dla “doskonałości talentów literackich w Europie”, oraz wielu innych prestiżowych wyróżnień, m.in. Nagrody Fundacji im. Kościelskich i Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Autor W kraju niewiernych, Katedry, Czarnych oceanów, Perfekcyjnej niedoskonałości, Extensy, Córki łupieżcy, Innych pieśni oraz bestsellerowego Lodu, pomysłodawca antologii PL+50. Historie przyszłości.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. mezd

    Rzadko sięgam po fantastykę, ale dukajem się nie rozczarowałem, a nawet więcej, jestem mile zaskoczony. Bo jego opowiadania to nie tylko fantastyka, ale wiele innych gatunków. A przy tym wszystko dobrze spisane, czyta się świetnie. teraz czytam inne jego książki i są równie dobre.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!