Królowa niczego Tom 3 Black Holly

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Królowa niczego Tom 3 Black Holly

Królowa niczego Tom 3 Black Holly
Przenieś się do fascynującego świata magii i niezwykłych bohaterów w cyklu „Okrutny Książę” napisanym przez Holly Black. Jeśli pragniesz poznać dalsze losy Judaline na przymusowym wygnaniu oraz odkryć, co się wydarza w ludzkim królestwie w jej nieobecności, koniecznie sięgnij po trzeci tom tej pasjonującej serii zatytułowany „Królowa Niczego”.
Jude – bezdomna i samotna
Z poprzedniej odsłony „Okrutnego Księcia” dowiedzieliśmy się, że Jude trafiła na wygnanie, gdzie musi zmagać się z niekończącą się nudą. Pracuje dla zarobku, wykonując drobne zadania, które choć na chwilę rozjaśniają jej szarą codzienność. Pewnego dnia odwiedza ją jej bliźniacza siostra, Taryn, prosząc o przysługę. Prosi Jude, aby pomogła jej opuścić krainę elfów i uchroniła przed konsekwencjami tragicznego wydarzenia. Dla Jude jest to doskonała okazja, by naruszyć spokój Elysium. Mimo że zdaje sobie sprawę, że stanie w obliczu Cardana, nie jest pewna swoich własnych sił.
W tym samym czasie w krainie ludzi trwa niegodziwy proceder pożerania elfów. Jude ma moc, by to zakończyć.
Czy „Królowa Niczego” zrealizuje swoje pragnienia?
Czy Jude spełni prośbę swojej siostry? Czy będzie miała wystarczającą siłę, by stanąć naprzeciwko wrogów, przeciwstawić się dumie elfów i pokonać magię? Czy zwykłe śmiertelnice mogą złamać klątwę? Jesteśmy pewni, że Holly Black, autorka powieści „Królowa Niczego”, ponownie Cię zaskoczy. Podejmij wyzwanie i dowiedz się, jakie mroczne proroctwo stoi przed bohaterami oraz jaką zagadkę skrywa za sobą ta tajemnicza historia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!