blog o książkach - Książki Nowości czerwiec 2020 r.

Max Ciegielski, znany pisarz i dziennikarz, tym razem nie wydał wspomnień z podróży, ale powieść. „Prince Polonia” to powrót do lat 80-tych XX wieku, ale zachęcamy do czytania nie tylko osoby, które pamiętają tamte czasy!

Max Ciegielski „Prince Polonia” >>>

 

 

„Szadź” to oczywiście serial dostępny w internecie i w telewizji. Oczywiście jest przecież też książka  Igora Brejdyganta, więc można spokojnie usiąść i poczytać o najnowszym śledztwie komisarz Polkowskiej.

Igor Brejdygant „Szadź” >>>

 

Isabel Allende o ludziach uciekających przed wojną. Autorka „Domu duchów” z pewnością znowu zachwyci rzesze czytelników powieścią „Długi płatek morza”.

Isabel Allende „Długi płatek morza” >>>

 

„The Crown”, czyli kolejna książka związana z kolejnym serialem. Otrzymujemy bowiem ficjalny przewodnik po serialu „”The Crown”. Pałac Buckingham i 10 Downing Street czekają, aby czytelnicy odkryli sekrety tych miejsc i ich mieszkańców.

Robert Lacey  „The Crown” >>>

 

„Czarna owca medycyny” to nieopowiedziana historia psychiatrii. Fascynująca i momentami smutna opowieść o psychiatrach, chorobach i chorych.

Jeffrey A. Lieberman „Czarna owca medycyny” >>>

 

Jakub Ćwiek wydaje książki regularnie i dość często. „Topiel” to  thriller obyczajowy osadzony w prawdziwych realiach początku powodzi 1997 roku.

Jakub Ćwiek „Topiel” >>>>

 

Harlan Coben „W głębi lasu” oczywiście sprzedał do ekranizacji, jak większość lub nawet wszystkie swoje powieści! Mamy również polską wersję seriali na podstawie tej udanej książki.

Harlan Coben „W głębi lasu” >>>

 

 

 

 

Dodaj komentarz